Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt allkirjastas käskkirja, millega asub 4. juulist Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ettevõtlus- ja tarbimiskeskkonna asekantslerina ametisse Sandra Särav. 

Minister Suti sõnul toob Sandra meeskonda avaliku- ja erasektori kogemuse ning ambitsioonikuse luua Eestis parim ettevõtluskeskkond: „Näeme meie tööstussektori ja iduettevõtete pealt, kuidas tehnoloogia on arengu võtmeks. Sandra kogemus rahvusvahelistes tehnoloogiaettevõtetes toob valdkonda värsket vaadet, millega anda oluline tõuge kogu ettevõtluse arengule.“ 

Särava sõnul on Eesti ettevõtluskeskkond maailmas tipptasemel. „Järgnevatel aastatel saab üha olulisemaks vastutustundlik areng ja rohepööre, millest on meie ettevõtjatel palju võita. Tahan tuua riigi ja ettevõtjad ühe laua taha, et heas koostöös jõuda tulemusteni. Tunnen ettevõtete siseelu ja riigi toimimist, mis on näidanud, et kumbki pool ei saa eeldada mida teine vajab, mistõttu vajame pidevat dialoogi ja ühiste prioriteetide seadmist,“ lisas Särav.

Praegu töötab Sandra Särav MKMi andmete taaskasutuse programmijuhina. Varem on ta töötanud avaliku poliitika juhina tehnoloogiahiius, Metas (Facebook), valitsussuhete juhina ja globaalse kestliku arengu juhina Eesti iduettevõttes Bolt. Sandra Särav on töötanud ka Euroopa Komisjonis ning ta on lektor TalTechis, kus annab EL õiguse ja tehnoloogiaõiguse aineid.